Wyłazy dachowe LAMILUX Flat Roof Access Hatch Comfort

Produkty w najwyższym standardzie jakości

Najwyższy standard jakości

Jakość oznacza dla nas nie tylko większą efektywność energetyczną naszych produktów, lecz także wyjątkową trwałość dzięki zastosowaniu materiałów najwyższej jakości, potwierdzoną niezawodność funkcjonalną w codziennym użytkowaniu oraz doskonale zaprojektowaną konstrukcję.

Dostawa na miejsce budowy w stanie zmontowanym

Nasze wyłazy dachowe do dachów płaskich Flat Roof Access Hatches Comfort Swing i Square ze zintegrowanym sterowaniem dostarczamy Państwu na plac budowy w stanie wstępnie zmontowanym. W przypadku systemów Comfort Solo i Duo jednostka sterująca montowana jest na miejscu. Zmniejsza to czas pracy dźwigu oraz zużycie łączników i uszczelek.

Potwierdzona funkcjonalność

Projektanci i wykonawcy mają do dyspozycji proste i szybkie rozwiązanie montażu wyłazu na dach płaski, co przełoży się na łatwiejsze planowanie w odniesieniu do warunków atmosferycznych. Gdy tylko wyłaz znajdzie się na przygotowanym otworze, można rozpoczynać prace wewnątrz budynku.

Optymalna jakość i łatwość obsługi

Luksus dostosowany do Państwa potrzeb – światło dzienne w najlepszym wydaniu

Miłośnicy ogrodów korzystają z dobrodziejstw zielonej przestrzeni latem i zimą, natomiast mieszkańcy miast mogą cieszyć się świeżym powietrzem i światłem dziennym na własnym tarasie lub dachu użytkowym. Wyłazy dachowe LAMILUX Flat Roof Access Hatches  Comfort umożliwiają: wygodne i bezpośrednie wyjście na taras dachowy.

Seria Comfort charakteryzuje się bezkonkurencyjnym transferem światła do wnętrz i tworzy wyjątkowy dostęp do dachu. Wysoka efektywność energetyczna naszych systemów i możliwość ich swobodnego wykorzystania jako urządzeń wentylacyjnych przynosi również korzyści całemu klimatowi wnętrza. Dzięki temu każde mieszkanie na poddaszu staje się eleganckim obiektem architektonicznym, dającym mieszkańcom oazę dobrego samopoczucia.

Na dach, ale jak?

W wielu miastach obserwuje się duży popyt na mieszkania na najwyższych piętrach. Taras na dachu może być dodatkowym atutem stylowych apartamentów. Wyłazy dachowe są jednym z najbardziej ekskluzywnych sposobów wejścia na dach. Dzięki ogromnym przeszklonym powierzchniom wnętrza są zalane światłem, a taras na dachu można nawet zaliczyć do przestrzeni mieszkalnej.

Odpowiednie do codziennego użytku jako urządzenia wentylacyjne

Decydującym czynnikiem zapewniającym komfortowy klimat w pomieszczeniach i zapobiegającym rozwojowi pleśni jest regularna wymiana powietrza. Wyłazy Flat Roof Access Hatches Comfort można łatwo otwierać i używać na co dzień do naturalnej wentylacji. Duże powierzchnie szklane w połączeniu z wąską ramą montażową zapewniają maksymalny dopływ światła dziennego i relaksującą atmosferę w budynku.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas niezwykle ważne. Wyłazy dachowe Flat Roof Access Hatches Comfort są zgodne z Dyrektywą Maszynową i posiadają oznaczenie CE, dzięki czemu spełniają wymogi prawne UE w zakresie zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i środowiska. Opcjonalnie nasze wyłazy dachowe mogą być również wyposażone w awaryjne zasilanie za pomocą akumulatora 24V.

Najwyższe standardy jakości

Wyłazy dachowe Flat Roof Access Hatches Comfort to nie tylko konstrukcja pozbawiona mostków termicznych, lecz także najwyższe standardy jakości. W zależności od indywidualnych potrzeb można je wyposażyć w wysokiej jakości szkło z powłoką funkcyjną. Wytrzymała konstrukcja zapewnia niedoścignioną sztywność całego ustroju, zwłaszcza w pozycji otwartej, pozwalając na niezakłócone wykorzystanie urządzenia jako wyłaz lub klapa wentylacyjna.

Indywidualność względem potrzeb

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb wyłazy Flat Roof Access Hatches są dostępne w różnych rozmiarach, co zapewnia maksymalną swobodę w projektowaniu schodów Nasze urządzenia można dowolnie konfigurować, zarówno z szybami termoizolacyjnymi, jak i specjalnymi szybami przeciwsłonecznymi. To Odbiorcy decydują o kolorystyce profili aluminiowych zgodnie z paletą RAL, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dodatkowo można zamontować system żaluzji chroniący przed nagrzewaniem w okresie letnim (z wyjątkiem Flat Roof Access Hatch Comfort Duo).

Wyjątkowy komfort

Luksusowa przestrzeń mieszkalna w eleganckim stylu – wszystko to dzięki komfortowym wyłazom

Ekskluzywna przestrzeń życia i luksus w eleganckim stylu –wszystko to dzięki konfortowym wyłazom LAMILUX Flat Roof Access Hatches. Przejrzystego wzornictwa nie zakłócają żadne zbędne krawędzie ani łączenia.

Wyłazy zapewniają również dużą ilość światła dziennego, ręcznie sterowaną wentylację naturalną, oraz wygodne wyjście  na płaski dach. Dzięki unikalnemu wzornictwu i wyjątkowej funkcjonalności wyłazy dachowe Flat Roof Access Hatches Comfort otrzymały już kilka nagród, takich jak German Design Award 2017 (Solo), German Design Award 2020 (Swing) i Red Dot Design Award 2021 (Square).

Wyłazy premium LAMILUX Flat Roof Access Hatches Comfort

Duży wybór rozmiarów, rodzajów szklenia i wariantów otwierania otwarcia

LAMILUX Flat Roof Access Hatch Comfort Square

Flat Roof Access Hatch Comfort Square

Ideał pod schody spiralne

200 x 200 cm

Kolorystyka wg palety RAL dostosowana do potrzeb klienta

Szyba potrójna

5° nachylenie konstrukcji wyłazu usprawnia odpływ wody

Całkowicie zmontowany

Ukryte sterowanie (siłownik hydrauliczny)

Dostęp do dachu z trzech stron przez schody spiralne (zapewnione przez klienta)

Opcjonalnie wyposażone w zasilanie awaryjne podtrzymywane przez baterię 24V / obsługa ręczna

Dostępne otwory zaczepowe dla dźwigu

LAMILUX Flat Roof Access Hatch Comfort Swing

Flat Roof Access Hatch Comfort Swing

Typ nowoczesny

100 x 300 cm lub 100 x 350 cm

Kolorystyka wg palety RAL dostosowana do potrzeb klienta

Szyba potrójna

5° nachylenia konstrukcji wyłazu usprawnia odpływ wody

Całkowicie zmontowany

Ukryte sterowanie (siłownik hydrauliczny)

Dostęp do dachu przez proste schody biegowe (zapewnione przez klienta)

Opcjonalnie wyposażone w zasilanie awaryjne podtrzymywane przez baterię 24V / obsługa ręczna

Dostępne otwory zaczepowe dla dźwigu

LAMILUX Flat Roof Access Hatch Comfort Solo

Flat Roof Access Hatch Comfort Solo

Typ klasyczny

120 x 350 cm

Kolorystyka wg palety RAL dostosowana do potrzeb klienta

Szyba potrójna

6° nachylenia konstrukcji wyłazu usprawnia odpływ wody

Częściowo zmontowany, należy zainstalować jednostkę sterującą

Napędy zębatkowe niewidoczne od wewnątrz

Dostęp do dachu przez schody biegowe (zapewnione przez klienta)

Opcjonalnie wyposażone w zasilanie awaryjne podtrzymywane przez baterię 24V

Bez otworów zaczepowych dla dźwigu

LAMILUX Flat Roof Access Hatch Comfort Duo

Flat Roof Access Hatch Comfort Duo

Typ praktyczny

120 x 300 cm

Kolorystyka wg palety RAL dostosowana do potrzeb klienta

Szyba podwójna

3° nachylenia skrzydeł w osi podłużnej, 5° nachylenia skrzydeł na obie strony w osi poprzecznej

Częściowo zmontowany, należy zainstalować jednostkę sterującą

Cztery napędy zębatkowe niewidoczne od wewnątrz

Dostęp do dachu przez schody biegowe (zapewnione przez klienta)

Opcjonalnie wyposażone w zasilanie awaryjne podtrzymywane przez baterię 24 V

Bez otworów zaczepowych dla dźwigu

Ochrona przeciwpożarowa

Odporność na działanie ognia zewnętrznego B, roof (t1) wg DIN EN 13501-5

Ochrona użytkownika

Zabezpieczenie przed upadkiem zgodnie z normą DIN EN 18008-6 w pozycji zamkniętej

Deklaracja

Zgodność z Dyrektywą maszynową zgodnie z oznaczeniem CE

Codzienne wykorzystanie

Wyłazy Flat Roof Access Hatches zostały przetestowane dla co najmniej 5000 cykli otwarcia i zamknięcia

Nasze wyłazy Flat Roof Access Hatches

Nad dachami miast

Większa wygoda w dostępie do dachu


„Znalezienie dogodnej nieruchomości staje się coraz trudniejsze. Dlatego tak ważne jest , aby na etapie planowania i realizacji projektu wygospodarować jak najwięcej przestrzeni życiowej w obrębie budynku. Wyłazy dachowe LAMILUX to produkt o wysokiej jakości technicznej, który charakteryzuje się innowacyjnym zastosowaniem, trwałością i łatwością konserwacji, umożliwiając dostęp do tarasu na dachu przez cały rok.”

Rüdiger Elfering, kierownik ds. projektów technicznych BAUWERT AG

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Zachęcamy do kontaktu

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych komfortowych wyłazach do dachów płaskich lub potrzebujesz omówić projekt? Czekamy na Twoje zapytanie!

Grupa LAMILUX Heinrich Strunz jest zobowiązana do ochrony i poszanowania Państwa prywatności. Będziemy wykorzystywać Państwa dane osobowe wyłącznie w celu administrowania Państwa kontem oraz dostarczania produktów i usług, o które Państwo prosili. Od czasu do czasu chcielibyśmy się z Państwem skontaktować w sprawie naszych produktów i usług, a także innych treści, które mogą Państwa zainteresować. Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na kontakt w tym celu, prosimy o zaznaczenie poniżej, w jaki sposób możemy się z Państwem kontaktować:

Aby Dostarczyć Użytkownikowi Żądane Treści, Musimy Przechowywać I Przetwarzać Jego Dane Osobowe. Jeżeli Wyrażają Państwo Zgodę Na Przechowywanie Przez Nas Państwa Danych Osobowych W Tym Celu, Prosimy O Zaznaczenie Poniższego Pola Wyboru.

Mają Państwo Możliwość Zrezygnowania Z Tej Formy Komunikacji W Dowolnym Momencie. Więcej Informacji O Sposobie Rezygnacji Z Subskrypcji, Naszych Praktykach W Zakresie Ochrony Prywatności Oraz O Tym, Jak Staramy Się Chronić I Szanować Prywatność Użytkowników, Można Znaleźć W Naszej Polityce Prywatności